Annonce
Annonce

Tilmeldingsliste

Tilmeldingsliste
Annonce
Annonce

Drenge - U8 (2014)

A: Thurø BK 1, Næsby BK 1, Herning Fremad 1

B: Hvidovre IF 1, Hvidovre IF 2, SUB Ullerslev, Herning Fremad 2

C: Thurø BK 2, Næsby BK 2, FC Nakskov 1, FC Nakskov 2, FC Nakskov 3

D: 

Drenge - U9 (2013)

A: OB 1, Dalum IF 1, Hvidovre IF 1, BK FIX 1, Langeskov IF 1, Sønderris SK 1, B1913-1, BBB 1

B: OB 2, Dalum IF 2, Hvidovre IF 2, Årslev BK, BK FIX 2, BK FIX 3, KB Kolding 1, FC Nakskov 1, B1913-2, BBB 2

C: Dalum IF 3, Næsby BK 1, BK FIX 4, Sønderris SK 2, KB Kolding 2, FC Nakskov 2, B1913-3, BBB 3

D: Næsby BK 2, Langeskov IF 2, FC Nakskov 3, FC Nakskov 4

Drenge - U10 (2012) (her kan tilmeldes både 5v5 og 8v8)

A: OB 1, B.93, Lyngby B-1 (8v8), Langeskov IF 1 (5v5), BK Hellas 1 (8v8), RB Køge (8v8), GVI 1 (5v5)

B: HIK, Hvidovre IF 1 (8v8), Lyngby B-2 (8v8), Vanløse IF 1 (8v8), Vanløse IF 2 (5v5), Langeskov IF (8v8), Næsby BK 1 (8v8), BK Rødovre 1 (8v8), BK Rødovre 2 (8v8), GVI 2 (5v5), Aalborg KFUM 1 (8v8), SFB (8v8), Tåsinge FB 1 (5v5), Sønderris SK 1

C: OB 2, Nørre Aaby IK-1 (5v5), Hvidovre IF 2 (5v5), Lyngby B-3 (5v5), Langeskov IF 2 (5v5), BK Hellas 2 (8v8), Næsby BK 2 (5v5), GVI 3 (5v5), Aalborg KFUM 2 (5v5), Vemmelev (8v8), Sønderris SK 2

D: Nørre Aaby IK-2 (5v5), BK Rødovre 3 (8v8), BK Rødovre 4 (5v5), Tåsinge FB 2 (C/D - 5v5)

Drenge - U11 (2011)

A: OB 1, Lyngby B (1+2), GVI 1, Hvidovre IF 1, SFB 1, B.93, BK Vestia 1, Gauerslund IF, B Marienlyst 1, Sønderris SK 1, TPI 1

B: OB 2, Otterup B&IK, Lyngby B 3, GVI 2, Hvidovre IF 2, BK Frem 1, BK FIX 1, Højby S&G, BBB, Randers Freja 1, SFB 2 (B/C), FC Nakskov (B/C), Esbjerg fB, B Marienlyst 2, TPI 2 (B/C)

C: Lyngby B 4, BK Frem 2, BK FIX 2, Brede IF 1, SFB 3 (C/D), Seest BK, OB 3, Tåsinge FB, BK Vestia 2, Årslev BK, Sønderris SK 2

D: OB 4, GVI 3, Randers Freja 2, Brede IF 2, Næsby BK

Drenge - U12 (2010)

A: OB 1, Holbæk B&I-1, Hvidovre IF, Tune IF 1, Roskilde KFUM 1, Dalum IF 1, Viborg FF 1, B Marienlyst 1, Støvring IF 1, Næsby BK 1

B: Tåsinge FB 1, Brøndby IF-1, Lundtofte BK 1, Holbæk B&I-2, Tune IF 2, Dalby GF 1 , Aabybro IF, Roskilde KFUM 2, Allesø GF 1, Dalum IF 2, B Marienlyst 2, Støvring IF 2

C: OB 2, Brøndby IF-2, Østerbro IF 1, Dalum IF 3, Viborg FF 2, Ry Fodbold, B.67, Næsby BK 2

D: Lundtofte BK 2, Lundtofte BK 3, Østerbro IF 2, Dalby GF 2, Tåsinge FB 2, Allesø GF 2, B Marienlyst 3

Drenge - U13 (2009) (her kan tilmeldes både 8v8 og 11v11)

A: FA2000-1, Frederiksværk FK 1, BK FIX 1, AB (8v8)

B: OB, FA2000-2, Støvring IF 1, Tåsinge FB, Otterup B&IK (11v11), B Marienlyst (11v11), Albertslund IF (8v8)

C: FA2000-3, Frederiksværk FK 2, Støvring IF 2, Otterup B&IK (8v8), Herfølge BK (8v8)

D: BK FIX 2

Drenge - U14 (2008)

A: HG Fodbold (Herlufsholm), Vallensbæk IF 1

B: Seest BK 1, Dalum IF, IF Skjold Birkerød, Hjerting IF, Næsby BK

C: Seest BK 2 (C/D), Vallensbæk IF 2, KHIF

D: SFB

Drenge - U15 (2007)

A: KHIF

B: 

C: Aabenraa BK, Kværndrup BK

D: 

Drenge - U16 (2006)

A: 

B: 

C: 

D: 

Drenge - U17 (2005)

A: FC Nakskov

B: Tønder Fodbold

C: 

D:

Piger - U10 (2012) (her kan tilmeldes både 5v5 og 8v8)

A: Dalum IF 1 (8v8)

B: Fortuna Svendborg

C: Dalum IF 2 (5v5)

Piger - U11 (2011)

A: FA2000 (1), Dalum IF, Aalborg KFUM 1

B: FA2000 (2)

C: Aalborg KFUM 2

Piger - U12 (2010)

A: Allerød FK 1, Roskilde Pigefodbold-1, Dalum IF 1

B: 

C: Allerød FK 2, Roskilde Pigefodbold-2, Dalum IF 2

Piger - U13 (2009)

A: B Marienlyst, Roskilde Pigefodbold-1

B: Roskilde Pigefodbold-2, Fortuna Svendborg, Tårup IF

C: Roskilde Pigefodbold-3

Piger - U14 (2008)

A: Skalborg/Nibe, Frederiksværk FK

B: Assens FC, Frederikssund FK

C: Tårup IF

Piger - U15 (2007)

A: 

B: Skalborg/Nibe (8v8)

C: Gauerslund IF, Morud IF

Piger - U16 (2006)

A: 

B: FC Skanderborg

C: 

Piger - U17 (2005)

A: 

B:

C:

Annonce